COORDONATOR SERVICE IT

AGRESS SERVICE

Job expirat

RESPONSABILITATI

PLANIFICA, ORGANIZEAZA, COORDONEAZA, CONTROLEAZA intreaga activitatea din departamentul service in concordanta cu obiectivele si strategiile companiei

- Coordonarea, dezvoltarea si motivarea subordonatilor
- Atingerea obiectivelor stabilite de management
- Monitorizarea fluxului de operationale pe departament
- Mentinerea legaturii cu managementul si cu oficialitatile.

CERINTE

- Capacitatea de a lucra eficient cu un volum mare de informatii intr-un timp scurt
- Capacitate de lucru cu mai multe proiecte simultan
- Abilitati de comunicare, negociere, relationare
- Abilitati de analiza , planificare si organizare
- Orientare catre dezvoltarea echipei
- Orientare catre piata, produs, client
- Cunostinte de management , coordonare, organizare
- Abilitati in stabilirea de prioritati si delegare
- Atitudine proactiva
- Cunostinte IT
- Initiativa si eficienta

- Studii superioare
- Experienta intr-o pozitie de coordonare
- Cunostinte de management
- Cunostinte IT- hardware si software
- Limba engleza

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv
-posibilitati de instruire si dezvoltare profesionala

S.C. AGRESS SERVICE S.R.L. Gala¿i înfiin¿at¿ în anul 2002 este o societate recunoscut¿ pentru comer¿ul cu sisteme ¿i componente IT, precum ¿i lucr¿rile de service executate în domeniul tehnologiei informa¿iei. Cu o echipa tanara, dinamica formata din 20 de colegi am castigat increderea partenerilor nostri.

Recomandam aplicantilor sa tina cont de orasul pentru care e valabil anuntul de recrutare iar daca orasul in care locuiti in acest moment difera de orasul pentru care faceti aplicatia, e preferabil sa notati acest lucru in mod clar in CV sau in scrisoarea de intentie.