Consultant Vanzari GSM COSMOTE

New Presence

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti asteptat sa te alaturi echipei noastre daca indeplinesti urmatoarele cerinte: detii abilitati foarte bune de comunicare si relationare, ai o atitudine pozitiva combinata cu o putere de convingere si retii cu usurinta date si caracteristici tehnice. Experienta in vanzari te poate avantaja.

CERINTE

Esti o persoana dinamica, sociabila si dornica sa lucreze intr-o echipa tanara?
Cautam colegi cu o disponibilitate de munca pe termen lung care sa accepte provocarea de a promova si a vinde produsele companiei, sa asigure consultanta pre si post vanzare clientilor si sa se implice activ in realizarea obiectivelor de vanzari.

BENEFICII OFERITE

Iti oferim in schimb posibilitatea de a lucra cu o echipa tanara, un mediu competitiv si un salariu atractiv corelat cu performanta.
Daca doresti sa lucrezi intr-o companie profesionista cu sanse reale de a creste profesional in conformitate cu performantele tale, convinge-ne ca esti persoana de care avem nevoie si aplica pentru postul de consultant vanzari.

DESCRIEREA FIRMEI

New Presence, dealer COSMOTE