Consultant Vanzari GSM

Agress Business Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aspectele pe care ti le increditam vizeaza:
- Promovarea si vanzarea produselor si serviciilor de telefonie mobila
- Atingerea obiectivelor zilnice si a targheturilor lunare
- Promovarea imaginii AGRESS Business in conformitate cu standardele si politicile companiei si vizand interesele acesteia

CERINTE

Abilitati de comunicare si relationare cu clientii
- Usurinta de a retine date si caracteristici de natura tehnica
- Nivel de implicare , seriozitate si responsabilitate ridicat
- Cunostinte bune utilizare PC (MS Office, Windows),
- Cunostinte limba engleza nivel conversational
- Proactivitate si atitudine pozitiva
- (Experienta in vanzari constitue un avantaj)
- Disponibilitatea de a pastra relatiile contractuale de munca pe o perioada de minim 1 an de zile

BENEFICII OFERITE

Alaturi de noi vei beneficia de:
- Lucru intr-o echipa tanara, dinamica si profesionista
- Oportunitati de instruire, dezvoltare si perfectionare profesionala

AGRESS BUSINESS COMPANY furnizeaza solutii IT&C din 1997. Suntem o echipa tanara, dinamica formata din 150 de colegi. Cu o retea formata din 20 magazine de specialitate, asistate de centre de service GSM si IT, am castigat increderea clientilor si partenerilor nostri.