CONSULTANT VANZARI

Aline Distribution

Job expirat

RESPONSABILITATI

-prezinta si promoveaza direct produsele prin transmiterea ofertelor catre clienti existenti sau potentiali;
-prospecteaza in permanenta piata in vederea identificarii de noi clienti si oportunitati pentru cresterea cotei de piata;
-mentine permanent legatura cu clientii existenti pentru fidelizarea acestora;
-urmareste incasarea soldurilor;
-intocmeste rapoarte privind situatia vanzarilor, concurenta, noile trenduri de piata.

CERINTE

-minim 6 luni experienta in vanzari, domeniul IT constitue avantaj;
-abilitati avansate de operare PC(pachet Office);
-limba engleza - nivel mediu;
-capacitati de organizare, autocontrol si adaptare la situatii neprevazute;
-abilitati de comunicare, negociere si lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

-salariu atractiv + bonuri de masa;
-bonusuri suplimentare in functie de realizari.

Firma de distributie nationala de componente de calculator cu sucursale in Iasi, Brasov, Cluj, Oradea, Timisoara, Ploiesti, Galati, Craiova, Constanta