CONSULTANT VANZARI

LIONLIFE AGENT DE ASIGURĂRI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti;
•Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
•Prezentarea ofertelor de produse si servicii;;
•Consilierea clientilor in alegerea deciziei optime;
•Negocierea contractelor si supervizarea derularii contractelor;
•Realizarea obiectivelor stabilite de catre companie

CERINTE

• Persoana dinamica, cu capacitate de adaptare la conditiile din piata;
• Motivat de statutul de a lucra independent, insa beneficiind de sprijinul si apartenenta la echipa;
• Cu capacitatea de a-si stabili singur programul si obiectivele pe masura dorintei de castig;
• Abilitati de comunicare, orientare spre rezultate si atitudine proactiva;
• Interesat sa-si diversifice sursele de venit;
• Studii superioare

BENEFICII OFERITE

• program flexibil
• apartenenta la un brand puternic
• scolarizare gratuita- teoretica si practica
• venituri peste medie, bonusuri trimestriale
• pachete motivationale pentru performanta

Companie globala de servicii financiare, ofera o gama larga de servicii de asigurare, servicii bancare si management al activelor in peste 35 de tari. In Romania compania detine o cota importanta din pietele locale de profil si valori ale indicatorilor de lichiditate si solvabilitate peste cele impuse si standardele din industrie, confirmand soliditatea financiara a companiei.