CONSULTANT VANZARI

LIONLIFE AGENT DE ASIGURĂRI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti;
Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
Prezentarea ofertelor de produse ale companiei;
Consilierea clientilor in alegerea deciziei optime;
Negocierea contractelor si supervizarea derularii contractelor;
Realizarea obiectivelor stabilite de catre companie

CERINTE

Persoana dinamica, cu capacitate de adaptare la conditiile din piata;
Abilitati de comunicare, negociere si time -management;
Usurinta in stabilirea de contacte noi si dezvoltarea relatiilor interpersonale pe termen lung;
Flexibilitate, spirit organizatoric si de echipa;
Studiile superioare reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Program flexibil;
Scolarizare gratuita- teoretica si practica;
Venituri peste medie in functie de rezultatele muncii depuse;
Pachete motivationale pentru performanta;
Reale sanse de promovare

Companie globala de servicii financiare, ofera o gama larga de servicii de asigurare, servicii bancare si management al activelor in peste 45 de tari. In Romania compania detine o cota importanta din pietele locale de profil si valori ale indicatorilor de lichiditate si solvabilitate peste cele impuse si standardele din industrie, confirmand soliditatea financiara a companiei.