CONSULTANT VANZARI

LIONLIFE AGENT DE ASIGURĂRI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti;
Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
Prezentarea ofertelor de produse si servicii;;
Consilierea clientilor in alegerea deciziei optime;
Negocierea contractelor si supervizarea derularii contractelor;
Mentinerea unei bune relatii cu clientii deja existenti;
Realizarea obiectivelor stabilite de catre companie.

CERINTE

Persoana dinamica, cu capacitate de adaptare la conditiile din piata;
Motivat de statutul de a lucra independent, insa beneficiind de sprijinul si apartenenta la echipa;
Cu capacitatea de a-si stabili singur programul si obiectivele pe masura dorintei de castig;
Interesat sa-si diversifice sursele de venit;
Abilitati de comunicare , orientare spre rezultate si atitudine proactiva;
Studii superioare/ medii cu diploma de Bacalaureat

BENEFICII OFERITE

Pachet financiar motivant de top fata de nivelul pietei :
- Comisioane atractive;
- Sistem de bonusuri lunare, trimestriale si anuale pentru a incuraja performanta;
- Programe de training gratuite ;
- Oportunitate reala de promovare in functie strict de rezultatele personale;
- Mediu de lucru profesionist.

Companie cu domeniu de activitate in intermedieri financiare ofera un mediu de lucru provocator, modern şi orientat către rezultate. Suntem organizaţia lider de piata care susţine persoanele exceptionale, ambiţioase, care doresc sa se dezvolte pe plan profesional si personal si să-şi contureze un brand profesional.
Vei găsi adevăraţi profesionişti, oameni cu experienţă, comunicativi şi proactivi care apreciază performanţa. Entuziasmul şi energia acestora îţi vor oferi o atmosferă de lucru plăcută şi colegială.