Consultant fonduri europene - la birou / freelancer

Agroturism Pestera

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajez sau colaborez cu consultant pe proiecte fonduri nerambursabile , cu contract de munca / colaborare , full-time / part-time , la birou /freelancer , cu program / fara program .

Sarcini :

• Intocmirea documentatiei necesare obtinerii fondurilor nerambursabile: planul de afacere, studiul de marketing, formularul cererii de finantare, anexe, declaratii etc;
• Întocmirea documentațiilor specifice implementării proiectelor: dosare de achiziție, documente de plată, rapoarte, notificări, acte adiționale etc.;

CERINTE

- Experienta in scrierea si implementarea proiectelor din fonduri europene nerambursabile ( norvegiene , in special ) : minim 1 an .
- Experienta in realizarea studiilor justificative, a cererilor de finantare, a dosarelor de finantare

Proiectele scrise / implementate reprezinta introducerea in dezvoltarea discutiilor de angajare/colaborare .

BENEFICII OFERITE

asigur toate conditiile pentru performanta .

DESCRIEREA FIRMEI

agroturism pestera