CONSILIER VANZARI SHOWROOM

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vanzarea produselor din showroom si cataloage de produse
- orientarea clientilor pentru cumpararea necesarului de produse dupa o investigare atenta a nevoilor acestora
- consultanta in amenajarea si estetica spatiilor
- finalizarea vanzarii (incheiere de contracte, emitere bonuri)

CERINTE

- persoana cu studii medii sau superioare,
- minim 6 luni experienta in domeniul vanzarii de produse sanitare si ceramice sau in domeniul proiectarii ambientelor ceramice;
- cunostinte legate de design interior si intocmirea desenelor de releveu;
- abilitati de influentare, persuadare, comunicare, negociere
- bune abilitati de prezentare
- diplomatie, rezistenta la stres, capacitate de organizare si atentie distributiva

BENEFICII OFERITE

- Traininguri
- Posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-electrice-sanitare si servicii la standarde de calitate.

Cu o cifra de afaceri de peste 200 milioane de euro si o vechime de 15 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 1200 de angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.