CONSILIER VANZARI

RESURSE UMANE Recrutare & Selectie

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESURSE UMANE, furnizor de servicii de recrutare si selectie, recruteaza pentru CLIENTUL SAU - care comercializeaza prin cele 4 SHOWROOM-uri produse ale urmatoarele marci: CLASSEN - usi interior si parchet, REHAU - tamplarie PVC, GRUPPO EFFE 2 - cosuri de fum, LEVI'S - vopsele lavabile si alchidice cu nuantare computerizata - CONSILIER VANZARI cu urmatoarele sarcini si atributii:

- Oferirea de consultanta clientilor in ceea ce priveste achizitionarea produselor firmei propunandu-le acestora cele mai bune solutii.

- Promoveaza si vinde produsele din locatia in care se desfasoara activitatea.

- Preluarea comenzilor primite de la clienti.

- Comunicarea eficienta cu echipele de montaj.

- Intocmeste documente, situatii, cu privire la activitatea de vanzare. Intocmeste devize, facturi si verifica plata acestora.

CERINTE

- Foarte bune abilitati de comunicare, usurinta in initierea si sustinerea relatiilor interpersonale.
- Abilitati de intelegere si definire a cerintelor si asteptarilor clientilor.
- Orientare spre obtinerea de rezultate si eficienta.
- Persoana calda, serioasa, responsabila.
- Cunostinte de operare PC.
- Simt estetic dezvoltat.
- Experienta anterioara in vanzari reprezinta avantaj.

BENEFICII OFERITE

PROGRAM DE LUCRU

LUNI - VINERI: 9 - 18
SAMBATA: 9 - 13

SE OFERA:

SALARIU FIX + BONURI VALORICE + BONUS ( din vanzari )

SERVICII de Recrutare si Selectie pentru pozitii entry level, Recrutare si Selectie EXECUTIVA exclusiv pentru pozitii de middle si top management. Administrare optima de personal. Training pentru dezvoltarea abilitatilor personale.
RESURSE UMANE ROMANIA
GALATI, Business Center, etaj 1, camera 5 - 6.
TEL / FAX: 0236 498885
e-mail: office@rsumane.ro
web: www.rsumane.ro

*** Aplicatia dumneavoastra la acest anunt precum si transmiterea CV-ului pe adresele de e-mail anuntate implica acordul dumneavoastra in ceea ce priveste vizualizarea, analizarea si procesarea datelor dumneavoastra personale de catre reprezentantii RESURSE UMANE si de catre partenerii nostri.