CONSILIER VANZARI

LIONLIFE AGENT DE ASIGURĂRI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Promovarea si vinzarea produselor si serviciilor financiare oferite de companie;
-Participarea la sesiunile de traning organizate de companie;
-Atingerea bugetelor minime agreate cu compania;
-Servise post-vinzare catre clientii din portofoliu

CERINTE

-Studii superioare sau medii finalizate;
-Abilitati de comunicare, negociere, persuasiune, rezistenta la stres;
-Orientarea catre rezultate;
-Cunostinte operare Excel, Word, PowerPoint, Outlook

BENEFICII OFERITE

- Conditii excelente de lucru, mediu profesionist;
- Instrumente de suport in vanzari moderne si de impact;
- Pachet financiar consistent si motivant bazat pe rezultate;
- Pregatire profesionala avansata, traininguri de vanzari ;
- Multiple beneficii cash in cazul atingerii bugetelor agreate;
- Posibilitati de dezvoltare profesionala si promovare in cadrul unei companii multinationale

Companie cu domeniu de activitate in intermedieri financiare ofera un mediu de lucru provocator, modern şi orientat către rezultate. Suntem organizaţia lider de piata care susţine persoanele exceptionale, ambiţioase, care doresc sa se dezvolte pe plan profesional si personal si să-şi contureze un brand profesional.
Vei găsi adevăraţi profesionişti, oameni cu experienţă, comunicativi şi proactivi care apreciază performanţa. Entuziasmul şi energia acestora îţi vor oferi o atmosferă de lucru plăcută şi colegială.