consilier juridic

Dunarea SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Recuperarea creanţelor societăţii de la persoane fizice cât şi de la persoane juridice, cu respectarea legii şi a reglementărilor interne din cadrul societăţii
2. Autorizarea tuturor activităţilor desfăşurate de societate
3. Reprezintă societatea cu profesionalism în toate litigiile în care societatea este parte, indiferent de natura acestora.
4. Soluţionează rapid şi în cadrul legal orice situaţie de natură juridică ce apare în activitatea societăţii
5. Inregistrează la Registrul Comerţului toate modificările/completările actului constitutiv, în conformitate cu hotărârile asociaţilor şi a prevederilor legale
6. Indeplineşte sarcinile aferente secretariatului Consiliului de Administratie al societăţii

CERINTE

- absolvent studii superioare de lunga durata de specialitate
- experienta profesionala minim 3 ani
- experienta in drept comercial

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant si bonuri de masa,
- decontare transport in interes de serviciu

Grupul de Firme Galtour&Dunarea din Galati ofera o gama completa de servicii turistice si de organizare evenimente dedicate atat companiilor cat si clientilor individuali. Serviciile Grupului de Firme Galtour & Dunarea se bucura de increderea unui numar mare de clienti din diverse categorii: companii de notorietate care solicita servicii complexe pentru derularea evenimentelor de firma, calatori in interes de afaceri, grupuri de turisti, persoane care doresc servicii turistice profesioniste.