Conducator auto

SC Tehnic Expert Solutii INT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Trebuie sa asigure integritatea autovehiculului pe care il are in primire;
- Trebuie sa asigure integritatea marfurilor transportate;
- Trebuie sa faca dovada cu documente a cheltuielilor pentru deplasare;
- intretinerea autovehiculului, ceea ce presupune:
- efectuarea la timp a reviziilor, schimburilor de ulei si filtre, gresarea elementelor ce necesita aceasta operatiune;
- exploatarea autovehiculului in conformitate cu instructiunile prevazute in cartea tehnica a acestuia;
- tine evidenta valabilitatii tuturor documentelor si verificarilor vehiculului;
- tine legatura cu conducerea companiei care-l coordoneaza direct, transmitand informatii despre desfasurarea cursei;

CERINTE

- scoala de conducatori auto categoria B;
- fara cazier judiciar;
- fara antecedente rutiere grave (penal sau cu permis suspendat);
- 10 clase + scoala profesionala/ studii medii;
- experienta de cel putin 3 (trei) ani in conducerea de autovehicule in trafic ;
- cunostinte minime de mecanica auto;

BENEFICII OFERITE

Se discuta la angajare