Casier/Agentia Siret( Selgros Galati)

RAIFFEISEN BANK

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectueaza incasari si plati in numerar - RON si valuta - pentru clientii bancii (persoane fizice si persoane juridice)
Efectueaza operatiuni cu numerar pentru carduri in RON si valuta (persoane fizice si persoane juridice)
Proceseaza schimburile valutare prin casa de schimb valutar
Verifica autenticitatea bancnotelor la cererea clientilor
Vinde, primeste, verifica si onoreaza cecuri de calatorie prezentate de clienti
Verifica, numara, triaza, impacheteaza si sigileaza numerarul primit
Intocmeste documentele zilnice de casa
Oferta Raiffeisen Bank include:
Pachet salarial atractiv, corelat cu expertiza dumneavoastr¿
Pachet consistent de beneficii
Oportunit¿¿i reale de dezvoltare profesional¿

CERINTE

Studii medii (Diploma de Bacalaureat)
Minim 1 an experienta in domeniul casieriei (VALUTA SI RON)
Preferabil experienta in domeniul bancar
Buna cunoastere a bancnotelor RON / valuta / cecuri
Cunostinte generale din domeniul financiar-bancar
Cunostinte operare PC si echipamente casierie
Abilitati foarte bune de organizare
Atentie la detalii, corectitudine
Cunoasterea limbii engleze – nivel mediu
Atitudine de asumare a responsabilitatii
Excelente abilitati de comunicare

Istoricul si traditia de 130 de ani a grupului RZB, resursele sale, orientarea catre calitate si satisfacerea nevoilor clientilor vor constitui un sprijin în afirmarea talentului tau si te vor ajuta sa-ti transpui visele în realitate. Iti oferim un loc de munca dinamic si provocator si întreg sprijinul necesar pentru a putea obtine rezultate foarte bune.
Alatura-te echipei noastre, pune-ti amprenta personalitatii si vei reusi !

Raiffeisen Bank Romania -Banca ta de incredere !
Impreuna suntem mai puternici!