bucatar

SC DUNAREA SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- executa preparate culinare specifice bucatariei romanesti si internationale
- intocmeste propuneri de noi preparate culinare si elaboreaza retetele respective
- raspunde de gestiunea produselor, materiilor prime si a obiectelor de inventar primite
- cunoaste si respecta procedurile sistemului de management al calitatii si HACCP

CERINTE

- cunostinte solide din bucatarie romaneasca si internationala
- experienta in domeniu minim 2 ani
- diploma de calificare bucatar
- persoana responsabila, capabila de a gestiona materiile prime
- spirit organizatoric, capabil de a lua decizii, de a implementa proceduri si metode de lucru si a urmari respectarea acestora

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- posibilitati de dezvoltare profesionala

Activand in domeniul ospitalitatii din 1991, Grupul de firme Galtour&Dunarea, companie de referinta din Galati, pune la dispozitia clientilor o oferta integrata de servicii turistice. Locatiile grupului de firme Galtour&Dunarea reprezinta alegerea unui numar mare de clienti din cele mai diverse categorii: calatori in interes de afaceri, grupuri de turisti si turisti individuali, companii care solicita servicii complexe pentru organizarea de conferinte, persoane fizice, care beneficiaza de astfel de excelenta amplasare in centrul orasului si apropierea de toate facilitatile necesare.
Grupul de firme Galtour & Dunarea reprezinta mediul ideal pentru dezvoltarea unei cariere de succes pentru persoanele bine pregatite si entuziaste.

Daca esti pregatit sa faci fata unor noi provocari si sa te bucuri de o activitate profesionala antrenanta si de succes, te invitam sa te alaturi echipei noastre! Poti aplica pentru una din pozitiile disponibile aplicand direct pe myjob.ro