Broker consultant

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea produselor financiare asigurari si servicii catre persoane fizice si juridice.Asigurari de viata ,pensii private, programe de studii pentru copii, asigurari de sanatate, asigurari locuinte,etc.

CERINTE

-Disponibilitate in a construi propria echipa
- Foarte bune abilitati de comunicare, relationare, negociere;
- Foarte bune abilitati de analiza si planificare;
- Personalitate puternica;
- Valori personale profunde si stabile;
- Gandire pozitiva;
- Focalizat pe atingerea obiectivelor;
- Proactiv, capabil sa gaseasca solutii;
- Perseverent;
- Ambitios;
- Creativ, cu initiativa;
- Dinamic, energic;
- Seriozitate, punctualitate;
- Tinuta business;

BENEFICII OFERITE

- Educatia si experienta specifica se capata in cadrul companiei;
- Programe de training adaptate fiecarui nivel de cariera;
- Venituri lunare peste media din piata, pentru activitate de cariera;
- Venituri reziduale pentru activitate de top management;
- Avansare in functie de performanta;
- Evolutie dinamica in cariera;
- Promovare rapida la nivel de management;
- Program flexibil (part-time / full-time);
- Posibilitate de a lucra individual, intr-o echipa proprie de elita, tanara, dinamica, flexibila sau in top management
Se incheie contract de colaborare, iar plata este sub forma de comision.