Beauty Consultant Procter & Gamble

CLOCK ADVERTISING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Beauty Consultant P&G are urmatoarele atributii si responsabilitati:
- ofera clientilor - la raftul cu produse beauty din incinta locatiei in care va lucra - informatii de specialitate, recomandari privind produsele din gama beauty P&G, informatii si recomandari privind ingrijirea si colorarea parului (utilizand in acest scop cunostintele si abilitatile dobandite in cadrul trainingurilor, softurile specializate puse la dispozitie de catre Procter&Gamble Romania)
- transmite agentiei si trainer-ului de zona (managerul direct) rapoarte si informatii despre vanzari, actiuni ale competitiei, cercetari de piata, recomandari, etc

CERINTE

Studii liceale, superioare (de preferat studente, masterante)
Experienta profesionala nu este necesara
Prezenta agreabila
Abilitati excelente de autoprezentare si interrelationare sociala, comunicare si negociere
Abilitati organizatorice si spirit de observatie
Domenii de interes: ingrijire personala, frumusete, fashion, imagine
Cunostinte operare PC – nivel incepator/ mediu
Limba engleza – nivel incepator/ mediu

• O persoana entuziasta si responsabila, pasionata de ceea ce face, motivata sa-si construiasca cariera profesionala in domenii precum: comert, vanzari, marketing, cosmetica, wellness
• O persoana care doreste sa invete, sa se instruiasca, sa faca parte dintr-o echipa dedicata, si sa inteleaga nevoia de frumusete a consumatoarelor din Romania

BENEFICII OFERITE

Se ofera traininguri de specialitate si pachet motivational atractiv:
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- salariu fix si marirea salariului in functie de realizari
- bonuri de masa
- decontare abonamente transport in comun
- program de lucru flexibil: 6 ore/ zi (in medie)
- alte beneficii

Contact:
Manager de zona Moldova - telefon mobil - ptr stabilire data interviuri 0752 268 102
Manager de zona Dobrogea - telefon mobil - ptr stabilire data interviuri 0752 268 109
Manager de zona Banat si Ardeal - telefon mobil - ptr stabilire data interviuri 0752 268 103
Manager de zona Bucuresti si Centru - telefon mobil - ptr stabilire data interviuri 0752 268 104

E-mail agentie- ptr transmiterea CV-ului: hr@clock.ro (specificati BC zona pentru care trimiteti CV-ul)

Infiintata in anul 2002, Agentia Clock Advertising activeaza in piata de BTL, oferind servicii de marketing direct, interactivitati in-store, campanii si evenimente road-show, sampling, consultanta, mentenanta in-store si out-store. Clientii agentiei sunt Procter&Gamble Romania, Pepsi Romania, Nestle Romania, Caroli Foods, Star Foods, Raiffeisen Bank, Velpitar Grup.
Agentia Clock Advertising angajeaza Beauty Consultant Procter & Gamble, pentru programul de Consultanta P&G. Pozitia de Beauty Consultant P&G reprezinta o oportunitate reala de incepere si/sau dezvoltare a carierei profesionale intr-o echipa tanara, intr-un mediu de lucru profesionist.
Infiintata in anul 1837, Compania Procter&Gamble a inceput ca o mica afacere de familie in Cincinnati, statul Ohio, SUA. Astazi produsele P&G ajung la peste 5 miliarde de consumatori in 140 de tari. Obiectivul companiei este acela de a furniza produse si servicii de calitate si valoare superioare destinate imbunatatirii vietii consumatorilor pe plan mondial.