ASISTENTE MEDICALE/ ASISTENTI MEDICALI PENTRU ANGLIA

S.C. CANRO S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentie Romano-Britanica de recrutare si plasare forta de munca, selecteaza asistente medicale/asistenti medicali pentru centre de sanatate din Marea Britanie
Conditii:
? Studii postliceale de 3 ani (sau liceul sanitar + echivalare);
? Experienta in munca de minim 2 ani, dovediti cu cartea de munca;
? Cunostinte de limba Engleza, nivel mediu.
Se ofera:
? Contract individual de munca pe o perioada de minim 2 ani, cu posibilitate de prelungire;
? Salariul de minim 12,500 Lire Sterline/an;
? Program de lucru de 8 ore/zi (in orice schimb), 5 zile/saptamana. Orele suplimentare sunt de asemenea platite;
? Cazarea asigurata.
Acte necesare pentru obtinerea permisului de munca si a contractului de munca:
? Diploma de absolvent al Scolii Postliceale Sanitare de 3 ani- copia actului tradus;
? Alte diplome de specializare in domeniul medical- copiile traduse;
? Certificat de Libera Practica- copia actului tradus;
? Doua recomandari ;
? Copia color a primei pagini din pasaport;
? Cazier Judiciar- copia actului tradus;
? Certificat de casatorie- copia;
? O fotografie tip pasaport
Toate actele vor fi traduse in Limba Engleza de catre un traducator autorizat!
Acte necesare pentru solicitarea vizei:
? Permisul de munca, respectiv contractul de munca, in original;
? Diploma de studii/ calificare, in original;
? Cartea de munca in original;
? Cazier juridic.
TRANSPORTUL SI TAXA DE VIZA VOR FI SUPORTATE DE SOLICITANT.
COMISIONUL FIRMEI ESTE DE 1.100 Euro, platibil dupa obtinerea vizei (work visa).
In lunile MARTIE, APRILIE si MAI, comisionul firmei este redus la 550 ?