ASISTENT MANAGER

Dacoma Car SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea si distributia apelurilor telefonice si mesajelor;
- Receptia, redactarea, distributia si indosarierea corespondentei;
- Introducerea de date pentru rapoarte financiare, actualizarea zilnica a datelor referitore la plati si incasari;
- Intretinerea arhivei, clasarea documentelor si tinerea evidentei stricte a acestora;
- Programarea si pregatirea intalnirilor pentru managementul firmei;
- Scanare documente, trimitere si receptie fax-uri;
- Intocmire, trimitere si ordonare facturi, asistenta pentru departamentul financiar-contabil;
- Conducerea si organizarea diverselor activitati administrative si de protocol;
- Alte activitati cerute de management.

CERINTE

- Rapiditate si acuratete in aplicatii de tip Office (Word, Excel);
- Cunoasterea buna a limbii engleze (scris si citit);
- Capacitate de analiza, planificare si urmarire a finalizarii unei sarcini profesionale;
- Capacitate foarte buna de comunicare si relationare, atat cu clientii cat si cu colegii;
- Capacitate de a desfasura mai multe lucruri/sarcini in acelasi timp, atentie distributiva, atentie la detalii;
- Persoana ordonata, organizata, punctuala;
- Respectarea confidentialitatii informatiilor referitoare la activitatea in companie;
- Fara cazier, fara conflicte majore la locurile de munca anterioare;
- Experienta anterioara intr-un post similar constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

salariu fix + tichete de masa

HEAD HUNTER s MMV - Recrutare & Resurse Umane este o divizie a DACOMA CAR SRL Galati - centrata pe oferirea de solutii in recrutare si selectie de personal.

HEAD HUNTER s MMV - este un serviciu specializat in servicii de recrutare
si consultanta in domeniul resurselor umane pentru top si middle management si specialisti.

Proiectele de recrutare in care ne-am implicat au creat un parteneriat strans cu clientii nostri, companii din diverse domenii de activitate, iar modul flexibil de lucru adaptat la cerintele fiecarui client, a asigurat o valoare in plus la serviciile asigurate.

HEAD HUNTER s MMV intelege ca lucreaza cu cele mai importante resurse
dintr-o economie - resursele umane - si are mereu in centrul preocuparilor omul, cel mai important capital al oricarei companii.