angajez student/a

Phoenix Rom Parts

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se implica in elaborarea si derularea proiectelor pe care le avem

CERINTE

- cunoscator limba romana
-cunoscator limba engleza nivel mediu/ avantaj nivel avansat
- abilitati operare calculator in Microsoft Office
- capacitate de a lucra cu termene limita
- dorinta de a invata si a se perfectiona, avansarea in organigrama facandu-se treptat in functie de implicare si seriozitate

BENEFICII OFERITE

Salariul este proportional cu numarul proiectelor in care candidatul se implica, oferindu-se in acelasi timp si gratuitate la cursurile de dezvoltare personala si cursurile de perfectionare organizate la nivel national in colborare cu institutiile statului.

Phoenix Rom Parts angajeaza atat pe parte de electromecanica (1post) cat si 3-4 posturi pentru studenti/e care sa se implice pe parte de organizare, tehnoredactare in programe pe fonduri europene in domenii precum dezvoltare personala, cursuri perfectionare in colaborare cu institutiile statului si nu numai, proiectele fiind multiple.