Angajam cosmeticiana/operator IPL

Nomasvello Mazepa

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- realizarea tratamentelor cosmetice;
- utilizarea aparatelor din dotarea pentru realizarea tratamentelor specifice (operare IPL - aparat epilare definitiva);
- receptie;
- vanzare;

CERINTE

- minim 1 an experienta in cosmetică;
- personalitate pozitiva, muncitoare, de încredere, orientata spre client;
- comunicativa si foarte atenta;
- capacitate de lucru individual si in echipa;
- rabdare, calm, amabilitate, promptitudine;
- abilitati de vanzare;

BENEFICII OFERITE

- participarea la training-urile realizate de companie;
- salariu atractiv

Nomasvello® este o companie internationala specializata in tratamente de epilare definitiva si de reintinerire (rejuvenare) a pielii cu lumina intens pulsata – IPL.
Nomasvello are peste 1200 de centre de infrumusetare in peste 17 tari, iar in Galati ne gasiti in Mazepa, vizavi de Restaurant Laura.