Agent vanzari servicii WEB

SC Creative Software Studio SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam 2 agenti de vanzari, care sa promoveze serviciile firmai noastre si sa depisteze potentiali viitori clienti.
Noii agenti de vanzari vor avea in responsabilitatea de a dezvolta un portofoliu de clienti pentru firma.
Candidatul ideal trebuie sa fie sociabil, dinamic, dornic de a invata lucruri noi.
Suntem o echipa tanara de programatori si cautam 2 colegi care sa se integreze in echipa noastra

CERINTE

- minim absolvent de studii medii
- experienta in vanzari minim 6 luni
- persoana harnica si orientata spre rezultate
- personalitate dinamica si dornica de a invata lucruri noi
- cunostinte in domeniul programarii web constituie un avantaj
- cunstinte bune operare PC
- atitudine pozitiva

BENEFICII OFERITE

- contract de munca
- bonusuri in functie de performante

Creative Software Studio realizeaza site-uri web la comanda, dupa specificatiile precise ale clientului. Oferim servicii atat la nivel national cat si international.

Firma noastra isi propune sa realizeze soft de calitate, satisfacand cele mai exigente cerinte. Suntem o echipa de profesionisti, dornici mereu de a invata lucruri noi si de a ne perfectiona.