Agent Vanzari Local GALATI

DISTRIFARM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agent Vanzari Local pentru GALATI
- identifica potentiali clienti noi, prezinta catalogul de produse al companiei si oferta comerciala
- semneaza contracte cu clienti noi si preia saptamanal comenzi de la acestia
- realizeaza incasarile la scadenta agreata
- insoteste soferul distribuitor la efectuarea livrarilor
- realizeaza planurile lunare de clienti noi, vanzari si incasari
- acopera eficient zona arondata si viziteaza clientii cu o frecventa de minim: 20 de clienti/zi
- intocmeste si preda la timp formularele aferente activitatii zilnice

CERINTE

- capacitate de mobilizare pentru cresterea castigurilor personale
- orientare catre rezultate financiare
- studii medii
- experienta minima in vanzari (constituie avantaj)
- permis auto categoria B
- abilitati operare PC: Word, Excel, Outlook
- abilitati de comunicare si lucru in echipa
- prezenta fizica placuta si dinamica
- capacitate de concentrare si rezistenta la stres
- capacitate de a se incadra in termene
- atitudine profesionista si perseverenta
- auto personal cat. B (constituie avantaj)
- domiciliul stabil in GALATI

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant cu posibilitati de crestere in functie de rezultate
- contract pe perioada nedeterminata, tichete de masa si decont transport
- in functie de rezultate: telefon de serviciu, masina de serviciu
- siguranta locului de munca si respectarea promisiunilor fata de angajati
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu de lucru dinamic si profesionist

DISTRIFARM este o companie de distributie nationala a produselor parafarmaceutice, lider pe piata din Romania.
Oferta DISTRIFARM cuprinde o gama de peste 1.500 de produse, prin colaborarea cu peste 70 de producatori de parafarmaceutice interni si externi.
Totodata compania este UNIC DISTRIBUITOR in ROMANIA 10 game de produse din SUA, China, India si Germania, are acoperire nationala si peste 1.000 de clienti activi.