Agent Vanzari - Industrial

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei in zona alocata (Galati, Braila, Buzau)
- Identificarea de noi clienti (firme de constructii, hale mari, etc.)
- Dezvoltarea retelei actuale de clienti
- Negocierea contractelor cu clientii
- Urmarirea incasarilor – primeste consultanta de la departamentul de Creante
- Intocmirea rapoartelor de activitate zilnice si saptamanale

CERINTE

- Studii superioare – in Constructii reprezinta un avantaj
- Minim 1-2 ani experienta in vanzarea materialelor de constructii – reprezinta un avantaj
- Minim 1-2 ani experienta in vanzare (tamplarie PVC, aluminiu, lemn, suruburi, scule sau alte domenii)
- Cunostinte de limba engleza la nivel conversational - avantaj
- Permis conducere categoria B
- Cunoasterea in detaliu a unui proces de vanzare
- Abilitati de planificare si organizare

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix
- Bonuri de masă
- Masina de serviciu:
- Telefon de serviciu
- Comision/Bonusuri:
- Diurna
- Laptop + Stick Internet

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane. Serviciile noastre: recrutare, angajare temporara, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal,training, teambuilding.

Trenkwalder este una dintre cele mai mari companii de recrutare, selecţie şi plasare de personal din România, având 9 filiale în Sibiu, Bucureşti, Piteşti, Oradea, Timişoara, Cluj, Iaşi, Arad, Braşov cu 99 de consultanţi şi venituri consolidate de 22 de milioane de euro în 2011 (Trenkwalder şi Trenkwalder Services). Trenkwalder este membră a Asociaţiei Române a Agenţilor de Muncă Temporară (ARAMT).