AGENT VANZARI - GALATI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectare piata
Contactare potentiali clienti
Analiza financiara si identificarea necesitatilor.
Solutii financiare adaptate nevoilor identificate.
Formare, administrare si dezvoltare portofoliu de clienti

CERINTE

- Orientare catre client;
- Aptitudini excelente de comunicare;
- Bun negociator si organizator;
- Fire dinamica;
- Optimism, atitudine pozitiva, prezenta agreabila;
- Abilitati bune de comunicare, negociere si vanzare;
- Deschidere pentru activitatea in echipa.

BENEFICII OFERITE

- pachet de compensare competitiv, de la 2000 lei
- lucrul in cadrul unei echipe dinamice si profesioniste
- programe de instruire si dezvoltare profesionala si personala
- pachet financiar extrem de motivant fata de nivelul pietei:
- sistem de bonusuri pentru a incuraja performanta;
- training intensiv de vanzari si de abilitati manageriale;
- oportunitate reala de promovare rapida in functie strict de rezultatele personale;