Agent vanzari - Experienta vanzari / Cunostiinte tehnice

SC Kinetech INDUSTRY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CV-urile se primesc pe adresa de e-mail:

kinetech@kinetech.ro

SC Kinetech INDUSTRY SRL Galati angajeaza agent de vanzari in domeniul industrial. Firma noastra se ocupa cu vanzarea si productia echipamentelor de ridicat.

Agentul de vanzari trebuie sa ia legatura telefonic cu clientii si in urma cererilor de oferta sa intocmeasca ofertele de pret, sa comunice cu furnizorii din afara tarii, sa promoveze gama de produse si sa gaseasca clienti noi, sa ajute colegii la impachetarea si despachetarea coletelor din magazie. Sa caute si sa gaseasca clienti prin vizite directe la sediile acestora.

CERINTE

Cerinte angajare:

- Experienta de minim 3 ani in vanzari;
- Carnet de conducere, categoria B;
- Cunostiinte de limba engleza - AVANSAT;
- Abilitati de comunicare foarte bune;
- Rezistenta la stres;
- Cunostiinte PC - AVANSAT (word; excel; paint; adobe reader)

BENEFICII OFERITE

Agentul de vanzari va avea telefon de serviciu.
Salariul se negociaza in cadrul interviului.