Agent Asigurari

OVB ALLFINANZ

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei in vederea identificarii potentialilor clienti;
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
- Participarea la intalniri in care se analizeaza necesitatile financiare ale clientilor;
- Gasirea solutiei optime in functie de necesitatile respective;
- Mentinerea unei relatii continue cu respectivii clienti

CERINTE

- Capacitate de a lucra in echipa;
- Ablitati de comunicare si planificare;
- Initiativa, perseverenta, dinamism.

BENEFICII OFERITE

- Cariera europeana in domenul financiar;
- Venituri motivante strict pe baza de comision in functie de implicarea fiecaruia;
- Training-uri gratuite in cadrul companiei;
- Mediu de lucru profesionist;
- Posibilitati de promovare.

Companie multinationala, lider pe piata serviciilor financiare europene, cu o experienta de peste 40 ani in domeniu.
In extindere catre Europa de Est cautam persoane tinere care doresc sa se afirme pe plan profesional.

Pozitii deschise part-time si full-time.