Agent Asigurari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea diverselor produse financiare
- identificarea de noi clienti potentiali pe piata
- planificarea activitatii de vanzare proprie
- crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii
- gestionarea portofoliului de clienti
- promovarea produselor si serviciilor companiei pe anumite segmente de piata si incheierea diferitelor tipuri de contracte
- dezvoltarea si fidelizarea portofoliului de clienti
- consilierea clientilor in legatura cu cele mai potrivite pachete investitionale, in functie de cerintele acestora
- reprezentarea clientilor in relatia cu compania

CERINTE

- experienta in domeniu constituie un avantaj;
- minim studii medii;
- persoana dinamica, capabila, bune abilitati de comunicare;
- dorinta de reusita.

BENEFICII OFERITE

- venituri motivante;
- comisioane mari raportate la cele de pe piata;
- portofoliu de produse ce apartin celor mai importante companii de pe piata;
- posibilitate de a avansa in cariera;
- instruire gratuita;
- diverse beneficii.