Account Manager - Galati

UPC Romania S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

mentinerea clientilor existenti
identificarea clientilor potentiali
participarea la campaniile promotionale
negocierea si incheierea contractelor de vanzare.

CERINTE

experienta de 6 luni - 2 ani in vanzari, relatii cu clientii (persoane juridice)
cunostinte din domeniile: Telecomunicatii (internet, date si telefonie), Microsoft Office (constituie un avantaj)
disponibilitatea la un program de lucru flexibil si deplasare pe teren
detinere carnet de conducere cat. B.

BENEFICII OFERITE

Compania ofer¿ un pachet salarial competitiv, mediu de lucru dinamic ¿i oportunitati de dezvoltare profesionala.

UPC este unul dintre liderii mondiali în furnizarea de servicii de televiziune, telefonie si internet in banda larga si desfasoara operatiuni în 17 tari, pentru 13 milioane de clienti. Achizitionarea companiei Astral Telecom a adus UPC Romania în pozitia de lider al industriei de comunicatii prin cablu, devenind totodata cea mai importanta investitie americana din tara cu peste 500 milioane USD investiti pana acum. UPC este pregatita sa ofere servicii moderne în banda larga la nivel national: televiziune analogica si digitala, internet de mare viteza, servicii competitive de telefonie digitala. Angajatii UPC au sansa de a-si pune în valoare potentialul si de a se dezvolta într-o organizatie dinamica, orientata spre viitor, cu un nivel profesional ridicat.