OPERATOR CANTAR (LUCRATOR CONTROLOR FINAL)

MAIRON

Job expirat

RESPONSABILITATI

Verifica marfa cantitativ si calitativ conform documentelor de insotire
Cantareste autovehiculele care intra si ies din incinta Punctului de Lucru
Lucreaza cu programul electronic al cantarului, emite note de cantar
Intocmeste diverse situatii
Lucreaza in schimburi

CERINTE

Studii medii
Experienta intr-un post similar - avantaj
Bune cunostinte de utilizare a pachetului MS Office (Word, Excel)
Abilitate de lucru cu cifre, de comunicare, capacitate de decizie
Domiciliul in Gaesti
Important! Numai persoanele selectate vor fi contactate

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea de pregatire si dezvoltare profesionala in cadrul unei companii dezvoltate la nivel national

Distributie si procesare de produse metalurgice (tabla, profile, teava, otel beton, oteluri inoxidabile, oteluri cu destinatie speciala). Productie teava sudata, debitare tabla groasa cu oxigaz si plasma, debitare si fasiere tabla subtire, fasonare otel beton din colaci si din bare, carcasare. Comert produse petroliere si ingrasaminte chimice. Comert exterior, transport.
- Marcile reprezentate: MAIRON
- Provenienta capital: Romanesc

Site-urile firmei:
www.mairon.ro si www.mairon-tubes.ro