Inspector Resurse Umane

MAIRON

Job expirat

RESPONSABILITATI

- evidenta si verificarea pontajelor, concediilor de odihna/medicale, biletelor de voie
- gestionarea dosarelor angajatilor
- eliberarea diferitelor tipuri de adeverinte salariatilor
- intocmirea diferitelor documente specifice: forme de angajare/incetare contract de munca, decizii, fise de post
- operarea modificarilor in Revisal
- participa la cercetarile disciplinare
- mentinerea legaturii cu institutiile abilitate

CERINTE

- studii superioare economice, stiinte sociale sau juridice
- experienta pe un post similar de minim 2 ani in cadrul unei companii de minim 100 de angajati
- atestat de inspector resurse umane
- sa utilizeze foarte bine programul Revisal
- cunostinte solide de legislatia muncii
- cunostinte de operare PC
- atitudine pozitiva, flexibilitate, organizare, capacitate de a respecta termene

BENEFICII OFERITE

Salariu pe masura competentei, integrarea intr-o echipa tanara si puternica.
CV-ul si foto, se primesc in perioada 17.12.2012 – 17.01.2013 pe adresa: recrutare@mairon.ro sau la fax: 021 256 11 22 cu subiectul ‘Inspector R.U. Gaesti’

Distributie si procesare de produse metalurgice (tabla, profile, teava, otel beton, oteluri inoxidabile, oteluri cu destinatie speciala). Productie teava sudata, debitare tabla groasa cu oxigaz si plasma, debitare si fasiere tabla subtire, fasonare otel beton din colaci si din bare, carcasare. Comert exterior, transport.
- Marcile reprezentate: MAIRON
- Provenienta capital: Romanesc

Site-urile firmei:
www.mairon.ro si www.mairon-tubes.ro