Inginer constructii-sectia Otel Beton Fasonat

MAIRON

Job expirat

RESPONSABILITATI

-programeaza masini de productie cu comanda numerica de debitat si fasonat
-prelucreaza cereri /comenzi de fasonat otel beton
-colaboreaza prioritar cu departamentele: productie, vanzari, financiar – contabilitate
-furnizeaza documentele de calitate aferente produselor livrate
-tine evidenta zilnica pe fise de magazie, a materialelor care intra si ies din gestiunea otel beton (brut si fasonat)
-intocmeste diverse documente: NIR, bonuri de consum / transfer, etc.
-intocmeste rapoarte de activitate zilnica

CERINTE

-Studii superioare tehnice
-Experienta de minim 3 ani intr-un post similar
-Cunostinte proiectare – utilizarea AUTOCAD reprezinta avantaj
-Capacitate organizatorica, responsabilitate, atentie la detalii

BENEFICII OFERITE

-dezvoltare a carierei intr-o companie extinsa la nivel national

Distributie si procesare de produse metalurgice (tabla, profile, teava, otel beton, oteluri inoxidabile, oteluri cu destinatie speciala). Productie teava sudata, debitare tabla groasa cu oxigaz si plasma, debitare si fasiere tabla subtire, fasonare otel beton din colaci si din bare, carcasare. Comert exterior, transport.
- Marcile reprezentate: MAIRON
- Provenienta capital: Romanesc

Site-urile firmei:
www.mairon.ro si www.mairon-tubes.ro