CONTABIL SEF

MAIRON

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizarea si coordonarea activitatii financiar-contabile a companiei (producatoare de tevi sudate) in GAESTI, astfel incat sa se asigure efectuarea inregistrarilor contabile privind toate operatiunile patrimoniale.

CERINTE

-experienta in contabilitate de productie min. 2 ani
-studii superioare economice
-cunostinte solide PC si abilitati de lucru rapide in sistem
-persoana organizata cu o foarte buna orientare si comunicare
-persoana dinamica, responsabila si corecta
-atestat de expert contabil-reprezinta avantaj
-capacitati managerale informatizate-reprezinta avantaj
-foarte buna cunoastere a legislatiei in domeniu
-capacitate de lucru sub stres

BENEFICII OFERITE

salariu motivant, posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu de lucru profesionist.

Distributie si procesare produse metalurgice (tabla, profile, tevi, inox, oteluri speciale) fasonare otel beton din colaci si din bare, comert exterior, transport.
- Marcile reprezentate: MAIRON
- Provenienta capital: Romanesc
- Actionariat: Diverse