Responsabil Planificare Productie

SC BRAVO EUROPA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

a) centralizarea si prioritizarea comenzilor in functie de termenul de livrare;
b) urmarirea finalizarii si inregistrarea comenzilor;
c) reprogramarea si prioritizarea comenzilor intarziate;
d) implicare in relatia cu celelalte departamente;
e) executia de etichete pentru accesorii acoperis si sistem scurgere;
f) alimentarea stocurilor cu produse finite;
g) realizarea pontajului aferent departamentului de productie.

CERINTE

- experientã: în specialitate: minim 1 an;
- cunostinte pachet MS Office;
- cunosterea si utilizarea programului Navision (reprezinta un avantaj)

BENEFICII OFERITE

Se va negocia in urma interviului

SC Bravo Europa SRL, face parte din grupul de firme austriac Bravo Holding. Compania produce sisteme complete de acoperis pe care le distribuie la nivel international. Produsele SC Bravo Europa SRL sunt exportate in 13 tari europene. www.bravo-europa.eu