Zidar - FRANTA

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Disponibilitatea pentru o data de start cat mai rapida.

Sarcini:
Zidar polivalent, multe sarcini care tin de zidarie (sa sape santurile pentru cabluri in pereti, podele, plafoane) cu masina de gaurit/picammer. Sa le astupe dupa ce cablurile au fost montate, zidarie de baza, sapa santurile pentru cabluri, fixeaza sina & le astupa ; poate ajuta la montarea cablurilor daca e nevoie.

CERINTE

Munca se va desfasura intr-un singur loc: un bloc in reparatie, refacut dupa noile norme de mediu.

Intre 5 si 10 ani experienta in acelasi domeniu

Franceza : mediu conversational

BENEFICII OFERITE

Salar: 1500-1600 EURO / luna

Beneficii :
Cazare asigurata
Transport Romania-Franta retur platit

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.