ZIDAR, DULGHER, FIERAR BETONIST FRANTA

SC MANWORKING SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Montare module,cofraje lemn, turnat beton, montat fier-beton
- respectarea procedurilor de lucru interne
- respectarea regulilor de protectia si securitatea muncii

CERINTE

- Experienta anterioara in domenii semilare
- Stare buna de sanatate, rezistenta la efort fizic
- Permis conducere categoriile B reprezinta avantaj
- Durata contractului 6 luni, program de munca 39 de ore/ saptamana

- Se asigura toate drepturile privind sistemul public de pensii si alte drepturi sociale pe perioada contractului
- Limba franceza ,germane sau turca reprezinta un avantaj
- CV-ul il puteti complete direct de pe site-ul nostru, www.manworking.ro, sau sa il transmiteti pe nr. de fax:021.313.53.94 sau la adresa de e-mail recrutare.manworking@gmail.com
- Pentru mai multe informatii puteti suna la nr. 031.43.80.146 de luni-vineri orele 8-16.

BENEFICII OFERITE

Venit net lunar 1250 euro
- Se asigura cazare, transport dus-intors RO-FR-RO

DESCRIEREA FIRMEI

Descrierea companiei:
-Agent de munca temporar autorizat de Ministerul Muncii
-Specialist in detasarea muncitorilor romani in Franta, cu rezidenta permanenta in Romania;
-Detasarea cu toate drepturile legale ale unui muncitor conform legislatiei europene, franceze si romane;
-Nu se percepe nici o taxa de inscriere, aplicarea unui CV, interviu, transport…totul este gratuit;
-Oferim salariul minim legal din Franta, aproxomativ 1250 euro net pe luna, cu cazare asigurata