Zidar

S.C. World Recruiting S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatie: sudul Franţei
Durata contractului: 6 luni cu posibilitate de prelungire
Cazarea: asigurată de angajator, contracost max. 300 euro/persoană/lună
Masa: se oferă bonuri de masă în valoare de 8.7 euro/persoană/lună
Transportul: nu este asigurat
Alte facilităţi: asigurările sociale şi medicale sunt plătite de către angajator

CERINTE

Vârsta necesară: maxim 45 de ani
Pregătire necesară: expierenţă minim 3 ani şi calificare în domeniu
Cunoştinţe de limbă: franceză - nivel conversaţional
Carnet de conducere: categoria B

BENEFICII OFERITE

Salariul asigurat: 1500 euro brut/lună

Suntem o agenţie care oferă consultanţă în vederea identificării unui loc de muncă.

Firma noastră este acreditată pentru serviciile de management ale resurselor umane, fiind înregistrată la Registrul Comerţului din Botoşani sub nr. J07/307/2009, cod fiscal RO 25945778, având punct de lucru în Botoşani, Str. Calea Naţională, nr. 44 C, et. 2 , în Iaşi, Şoseaua Moara de Foc, nr. 35 și Vaslui, Str Decebal, nr.16- acest aspect dovedind corectitudinea şi seriozitatea noastră.

Agenţia nostră pune la dispoziţia clienţilor, mai multe oportunităţi în ceea ce privește oferirea consultanței în vederea identificării unui loc de muncă ; acest lucru făcându-se în funcţie de cerinţele, calificările şi experienţa profesională, în urma unei evaluări psihosociale a candidatului.

Portofoliu societății noastre conține un număr semnificativ de contracte de colaborare semnate cu diferite agenții de plasare care ne furnizează oferte concrete de locuri de muncă în: Germania, Franţa, Cehia, Grecia, Cipru, Italia, Danemarca, Anglia în următoarele domenii: agricultură, construcţii (zidari, zugravi, dulgheri, fierari betonişti, ajutori şantier, şoferi, sudori, electricieni), măcelărie, hotelier, restaurant, electronic, fabrici (în diferite domenii de activitate).