Tehnician Industrial

365 JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tehnician Mentenanta si Intretinere Industriala

Se va lucra in cadrul unei companii care se ocupa cu productia de mase plastice cu ajutorul unor prese de injectie si roboti SEPRO.

Salar :1600 - 1800 Euro/ luna

39 ore/saptamana.

Cazare si transport asigurat.

Se asigura contract conform normelor ITM de munca in strainatate pentru 3 luni cu posibilitate de prelungire.

CERINTE

Varsta: 30 - 50 ani

Sex: masculin

Limba straina: Franceză: Mediu

Se cer cunostinte solide de Automatizari,Electrotehnica,Hidraulica,Mecanica,Pneumatica.

Experienta pe un post similar minima de 3 ani.

Varsta intre 30-50 de ani

Cunostinte de limba franceza la nivel conversational prezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

Nu aveti de platit nici un comision pentru acest loc de munca

Plecare foarte urgenta

DESCRIEREA FIRMEI

Cautati oferte de locuri de munca in strainatate?

Aplica online pentru locuri de munca in Anglia, Au Pair Ingrijire copii, oferte in Grecia, Cipru, Criuse Ships jobs pe rauri din Europa: chelneri, barmani, bucatari, ajutor de ospatar, cameriste.