Tamplar Naval

365 JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie din Franta cu o traditie din 1793 lider de piata in domeniul amenajarilor interioare de lux pentru Vase,Yachturi,Hoteluri si Resedinte private cauta experti in tamplarie si dulgherie instalare si reglare de interioare de lemn si mobilier de lux

Perioada contractuala este de minim 6 luni.

Locatia : Saint Nazaire

Cazare si Transport asigurate.

CERINTE

Sex: masculin

Limba straina: Franceză: Mediu

Experienta internationala sau nationala dar la un inalt nivel de performanta in domeniul prelucrarii instalarii si reglarii elementelor de lemn si cunostinte de baza in domeniul sudurii.

Cunostinte de limba Franceza la un nivel mediu sunt necesare

BENEFICII OFERITE

Salar atractiv, transport si cazare

DESCRIEREA FIRMEI

Cautati oferte de locuri de munca in strainatate?

Aplica online pentru locuri de munca in Anglia, Au Pair Ingrijire copii, oferte in Grecia, Cipru, Criuse Ships jobs pe rauri din Europa: chelneri, barmani, bucatari, ajutor de ospatar, cameriste.

www.transylvania-jobs.com - Locuri de munca in strainatate