Tamplar polivalent

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul din clientii nostri din Franta, angajam tamplari polivalenti cu experienta recenta de minim 3 ani in domeniul tamplariei.
Activitatea consta in confectionarea de mobilier din PAL melaminat – ornamentele sunt aplicate manual.
Disponibilitate de a se reloca in Franta cu familia.

CERINTE

Cunostinte de limba Franceza la nivel avansat sunt necesare.
Experienta in confectionarea de mobilier din PAL melaminat de la A la Z conform planului de executie.
Experienta in lipirea manuala a stratului decorativ.
Abilitati de lipire si asamblare a partilor componentelor.
Referinta de la un loc de munca anterior este obligatorie.

BENEFICII OFERITE

Cazare asigurata.
Transport din Romania – Franta si retur asigurat.
NU SE PERCEPE COMISION!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.