SUDOR- SARPANTIER METALIC

KREVIN MANAGEMENT&CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

-montaj de structuri si sarpante metalice pentru constructii industriale: hale, centre comerciale, depozite etc;
-lucru la inaltime pentru fixarea si montarea structurilor metalice(prin sudare si insurubare);
-lucrarile se efectueaza dupa desene tehnice;
-sudura cu oxid de fier.

CERINTE

-experienta in montarea/ confectionarea de structuri metalice in tara si strainatate;
-disponibilitate de a lucra la inaltime;
-CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL MEDIU;
-permis de conducere categoria B;
-spirit oraganizatoric si de echipa.

BENEFICII OFERITE

-salarizare atractiva cuprinsa intre 1600-1800 euro/luna brut;
-cazarea si transportul sunt asigurate.

DESCRIEREA FIRMEI

KREVIN - Agentie de Recrutare

KREVIN - Partenerul tau cu experienta in managementul resurselor umane, recrutare de personal calificat, pentru companiile din Romania si strainatate, vine in sprijinul clientilor si candidatilor prin intermediul agentiilor din teritoriu. Consultantii nostri sunt competenti, responsabili si foarte implicati in proiectele in care se angajeaza. Niciun proiect nu este incheiat pana nu a fost indeplinit corespunzator cerintelor clientului.
Oferim servicii de Recrutare, Selectie si Leasing de personal. Va punem la dispozitie echipe de specialisti cu experienta indelungata in domeniul lor de activitate. Agentia noastra de recrutare isi desfasoara activitatea in Romania, Franta, Italia, Spania, Germania, Belgia, Anglia. Apeland la noi, aveti garantia unor servicii de calitate, orientate spre nevoile dumneavoastra, avand ca scop final indeplinirea cerintelor clientilor nostri. Serviciile noastre se bazeaza pe o infrastructura IT moderna, cerintele angajatorului si cele ale candidatului fiind respectate in totalitate.