Sudor 136 toate pozitiile

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie din FRANTA care activeaza in domeniul naval cautam urgent SUDORI cu experienta. Se va lucra atat in interior cat si in exterior.
Responsabilitati:

- Candidatii trebuie sa stie sa interpreteze plan si sa identifice dupa plan procedeul de sudura;
- Sa aleaga parametrii de sudura;
- Sa utilizeze unelte manuale si aparate semi-automate;
- Se va suda in toate pozitiile;

CERINTE

- Experienta in domeniul naval;
- Cunoasterea limbii franceze la un nivel minim conversational;
- Calificare de sudor;
- Autorizatie valabila EN 287-1 pentru procedeul de dudura 136 BW/FW – toate pozitiile;

BENEFICII OFERITE

- Venit total net: 1850 Euro/luna;
- Transportul si cazarea sunt asigurate;
- Contractul va fi pe o perioada de 6 luni;
- Se lucreaza atat individual cat si in echipa;

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.