Strungar masini traditionale/conventionale in metal- ind aeronautica-piese de mare precizie- FRANTA -Lb. FR obligatoriu

sc deco meuble srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Strungar pe masini traditionale/conventionale in metal - fabricare de piese ce se folosesc in industria aeronautica -piese de mare precizie -

Nous recherchons des Ouvriers Professionnel niveau 3 (OP3).

- post pentru FRANTA - Brive -
- Limba Franceza este obligatorie (minim) un nivel incepator (de preferat MEDIU)

CERINTE

- Se cere experienta vasta pe strunguri traditionale/conventionale si pe mai multe tipuri de masini (10-20 ani)
- cunoasterea limbi Franceze la un nivel Mediu
- este de preferat sa trimiteti un CV in lb Franceza, care sa contina si o poza si un ID de SKYPE
- CV se poate trimite si pe adresa de email: deco_cv@yahoo.com (cu mentiunea postului pt care aplicati)

BENEFICII OFERITE

se ofera extra :
- decont pentru transport Rom-Franta (dus-intors)
- cazarea este asigurata pe toata perioada contractului (apartament cu 2 camere)
- contract initial pe 3 luni (cu prelungire pana la 1 an)

DESCRIEREA FIRMEI

Agent de munca temporara si Producator de mobilier