Strungar metale CNC+conventional ptr Franta

sc deco meuble srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam STRUNGAR metal pt Franta, care sa aiba experienta atat pe CNC-uri cat si pe masini clasice / traditionale

Sa stie sa lucreze pe toate din urmatoare timputi de masini

Machines disponibles et capacites :

5 tours classiques - Jusqu'a O 550
4 tours CN - Jusqu'a O 400 lg 1metre
2 centres verticaux - Cincinnati et Mazak
2 Centres Horizontaux
- Mazak 6 Palettes 400x400
- Vernier 2 palettes

CERINTE

- experienta in domeniu minim 5 ani
- obligatoriu cunoasterea limbii franceze minim: incepator - mediu
- disponibilitate de plecare imediata (in foarte scurt timp)

Va rugam sa ne detaliati pe ce strunguri ati lucrat si aveti experienta (marca, model, tip, etc)

trimiteti cv pe email - deco_cv@yahoo.com
adaugati si un ID de SKYPE

BENEFICII OFERITE

- se deconteaza transportul si cazarea (gratuite)
- salariu + diurna motivante

Locul muncii: Franta, Brive la Gaillarde (langa Lyon)

DESCRIEREA FIRMEI

Agent de munca temporara si Producator de mobilier