Software Designer AUTOSAR

SMARTO SAS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele responsabilitati:

• Analiza cerintelor clientului
• Formalizarea AUTOSAR pentru a asigura integrarea aplicatiei
• Definirea arhitecturii software respectand regulile de conformitate
• Definirea arhitecturii transverse in vederea asigurarii eficientei solutiilor software
• Distributia functionalitatilor tehnice a fi implementate in modulele software
• Contribuie la design, codare si testarea solutiilor
• Asigura calitatea reporting Environnement:
C, AUTOSAR, arhitectura sistem conforma cu norma AUTOSAR si Real Time OS

CERINTE

• Sunteti absolvent al unei facultati tehnice cu specializare in electronica si dezvoltare de embedded software.
• Aveti o experienta de minim 3 ani in dezvoltarea de software pentru sectorul automobil.
• Stapaniti ciclul de dezvolare in V si/sau metoda Agile si aveti cunostinte solide de electronica.
• Aveti un nivel bun de limba engleza atat scris cat si vorbit.

BENEFICII OFERITE

Transportul va fi decontat in intregime.
Sunt oferite bonuri de masa.