Sofer profesionist-incarcator-descarcator

SC MANWORKING SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Franta. Manworking.ro angajeaza sofer profesionist-incarcator-descarcator pentru mutari, cazare si transport asigurat, contract 3 luni, lunar 1.800 euro net, tel.: 031.438.01.46, recrutare@manworking.ro
Responsabilitati:
-manipulare in conditii de maxima siguranta a marfii, incarcare/descarcare mobilier si alte bunuri in/din mijloace de transport, dezasamblarea si impachetarea marfii;
-respectarea procedurilor de lucru interne
-respectarea regulilor de protectia si securitatea muncii

CERINTE

-Permis de conducere categoriile CE
-Atestat marfa, card tahograf
-Experienta tir 40 tone
-Experienta anterioara in domenii similare
-Stare buna de sanatate, rezistenta la efort fizic
-Limba franceza reprezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

-Cazarea si transportul asigurat
-Fara comision
-Venit net lunar 1.800 euro net

DESCRIEREA FIRMEI

Descrierea companiei:
-Agent de munca temporar autorizat de Ministerul Muncii
-Specialist in detasarea muncitorilor romani in Franta, cu rezidenta permanenta in Romania;
-Detasarea cu toate drepturile legale ale unui muncitor conform legislatiei europene, franceze si romane;
-Nu se percepe nici o taxa de inscriere, aplicarea unui CV, interviu, transport…totul este gratuit;