Sarpantier lemn

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

TJobs este in cautare de sarpantieri care sa lucreze in Franta.

Responsabilitati:
- Montarea sarpantelor din lemn;
- Lucrul la inaltime;
- Executarea acoperisului tip sarpanta din lemn;
- Citirea si intelegerea planurilor de executie.

CERINTE

- Limba franceza la nivel avansat;
- Experienta in montajul sarpantelor;
- Experienta in tamplarie;
- Abilitati de lucru in echipa si autonom;
- Experienta in utilizarea instrumentelor specifice realizarii sarpantelor din lemn;
- Rezistenta la stres si la efort fizic sustinut.

BENEFICII OFERITE

- Cazare asigurata;
- Transportul din Romania - Franta si retur asigurat;
- NU SE PERCEPE COMISION!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.