Receptionera Hotel-Restaurant - pt FRANTA - Limba FR AVANSAT

SC Deco Meuble SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam Receptionere Hotel-Restaurant (de preferat fete pana in 40 ani),
vorbitoare de limba Franceza perfect (la un nivel avansat),
pentru lucru in Franta (localitatea Brive)
Disponibilitate de plecare in scurt timp (dupa finalizarea interviurilor si documentatiei necesare)- NU SE PERCEP TAXE

- Interviurile se vor tine prin telefon sau internet (prin SKYPE) -

CERINTE

Cerintele pentru acest post sunt :

- limba Franceza la un nivel AVANSAT
(CV-rile se vor primi NUMAI TRADUSE IN LB. FRANCEZA + FOTOGRAFIE + Nume SKYPE = FOARTE IMPORTANT
(pentru ca ajung mai departe, direct in Franta pentru preselectie)
- experienta nu este necesara, dar cautam o persoana care se descurca sau a mai lucrat in domeniul relatiilor cu publicul/clienti, restaurant, bar, hotel sau profesoara de lb franceza
- disponibilitate de plecare imediata (dupa formalitati, acestea dureaza intre 3-7 zile)

BENEFICII OFERITE

- se ofera contract full-time si de lunga durata 1-2 ani
(dar perioada de inceput va fi de 3 luni - ca si perioada de proba)
- se ofera cazare (langa punctul de lucru) - mobilata si utilata
- se asigura 2-3 mese / zi in cadrul bucatariei restaurantului
- se asigura gratuit transportul pana in Franta (dus-intors) - biletul va fi cumparat de firma
- salariul este in EUR, sub forma de diurna - suma de discuta la interviu