PROGRAMATOR EXPERIMENTAT JAVA/J2EE-RELOCARE FRANTA- MIN. 2 ANI

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Postul vizat presupune dezvoltare de software pentru unul dintre clientii francezi ai companiei
• Realizarea programelor pentru calculator, conform unor specificatii predefinite,
• Participarea la construirea arhitecturii aplicatiei prin identificarea si punerea in aplicare a celor mai bune solutii tehnice,
• Participarea la analiza tehnica si la realizarea caietelor de sarcini,
• Se asigura ca documentatia si testele respecta specificatiile .

CERINTE

•Minim 3 ani experienta in programare JAVA/J2EE;
•Prezinta un avantaj cunostintele de: J2EE, Struts2, jsp, javascript, Spring, xml, xslt, Weblogic, ExtJS, Maven, Oracle, UML, PowerAMC
•Cunoasterea limbii franceze scris si vorbit - NIVEL MEDIU/ AVANSAT- obligatoriu;

BENEFICII OFERITE

•Pachet salarial atractiv + bonusuri( 2000 EUR+ asigurare cazare)

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!