POST DE MEDIC RADIOLOG PENTRU UN SPITAL PUBLIC DIN NORD-ESTUL FRANTEI

MedJob Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

POST DE MEDIC RADIOLOG PENTRU UN SPITAL PUBLIC DIN NORD-ESTUL FRANTEI.

Medicul va avea misiuni de specialitate in Servicul de Radiologie: in principal radiologie conventionala, ecografie, CT, scanner.

Salariul conform grilei franceze: 4000 € net/luna pentru un PRATICIEN CONTRACTUEL
Garzi platite suplimentar, repartizate in functie de necesitatile serviciului

Mai multi medici români lucreaza in spital.

CERINTE

Diploma de medicina generala
Diploma de specialist sau in curs de obtinere
Acte necesare pentru inscrierea la Colegiul Medicilor (certificat de conformitate, traduceri, diplome)

BENEFICII OFERITE

Seviciul nostru este gratuit (nici un comision de la candidat). Va asistam pentru inscrierea la Colegiul Medicilor. Participam la cheltuielile de deplasare pentru interviul de angajare. Contact telefonic sistematic cu consultantii nostri.

Firma de recrutare de nivel european, MedJob Consulting a fost creata cu scopul de a favoriza mobilitatea medicilor in toata Europa.

Recrutam pentru partenerii nostri de incredere din Franta si Marea Britanie, spitale publice si holdinguri private, medici in urmatoarele specialitati: ANESTEZIE, MEDICINA MUNCII, RADIOLOGIE, RADIOTERAPIE, PSIHIATRIE, CHIRURGIE, GINECOLOGIE, CARDIOLOGIE, PEDIATRIE, PNEUMOLOGIE, GASTROENTEROLOGIE, NEUROLOGIE, MEDICINA INTERNA, REUMATOLOGIE, NEFROLOGIE, MEDICINA DE FAMILIE, STOMATOLOGIE